Adrian Gaxha

Ambicjet e këngëtarit Adrian Gaxha, në krye të një Viti të Ri Projektet më të…

Elsa Lila

Surprizat më të afërta të Elsa Lilës Një album i ri dhe klipi i këngës…

Armend Rexhepagiq

Rexhepagiq: Stacioni tjeter eshte Tirana Artisti kosovar, Armend Rexhepagiq, tregon jeten e tij ne Prishtine….

Bleona Qereti

Diten kur e takuam, ne nje prej lokaleve prane stadiumit "Qemal Stafa", nuk ishte e…

Rozana Radi

Rozana Radi: Ç’do të thotë të jesh vetëm Ardhja e ditëve të nxehta të verës…

Stine

Ja çfarë mund të bëjë Stine për 11 minuta?!… -Çfarë do të thotë të krijosh…

Ardit Gjebrea

Ne keto kohe, kur ekranet televizive do te pushtoheshin perseri nga vajzat bukuroshe, apo thene…

West Side Family

WEST SIDE FAMILY Do krijojmë parti politike Kanë kuptuar se ta ndryshosh botën me muzikë…

Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
Instagram