Hello Guest

Me Prane Njeri Tjetrit

No New Posts Kerkoni aprovimin e antarezimit tuaj ne forumin tone.

Nese jeni regjistruar por nuk jeni aprovuar akoma atehere Kerkoni ketu aprovimin e antarezimit tuaj ne forumin tone.

No New Posts Prezantoni veten ne forum

Pasi te regjistroheni, mund te postoni diqka rreth vetes tuaj ne forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkolla qfare ndiqni, interesat e deshirat e moshes) Krijoni nje teme te re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.

No New Posts Pershendetje dhe urime

Ketu mund te pershendesni dhe uroni njeri-tjetrin, miq, te aferm, me raste festash apo gezimesh

No New Posts Ndihmoni njeri-tjetrin

Keni nje pyetje apo problem, ketu do te merrni nje pergjigje ose zgjidhje. Mos nguroni te pyesni e kerkoni ndihme. Nje per te gjithe e te gjithe per nje.

No New Posts Pyetje dhe Sugjerime

Te gjithe anetaret e forumit mund te ankohen ketu per probleme te ndryshme qe ndeshin ne komunitetin tone. Gjithashtu ky forum sherben per Pyetje si dhe per Sugjerime te ndryshme.

Arti the kultura

No New Posts Arti Shqiptar

Publikoni pjese te krijimeve nga dora juaj e arte, per kenaqesine e artdashesve shqiptare. Punime artistike si ne Pikture, Skulpture etj. Komentoni punen e Artisteve te preferuar.

Child Boards: Foto te kriuara vete, Piktura, Skulptura, Albumi Fotografik

No New Posts Letersia Shqiptare

Letersia shqiptare. Dergoni krijimet tuaja ne kete forum.

Child Boards: Poezi, Libra, Shkrimetaret shqipetare, Postoni shkrimet tuaja

No New Posts Folklori

Proza popullore, legjenda, gojedhena, kenge popullore, bejte,perralla dhe fjale te urta.

No New Posts Muzika Shqiptare

Muzika eshte nje zbulim me i madh se zgjuarsia dhe inteligjenca, eshte nje bote elektrike ne te cilen shpirti jeton, mendon dhe krijon, eshte dashuria ne kerkim te nje fjale.

Child Boards: Videoklipe, Kengetaret shqipetare, Kengetret e Huaj

No New Posts Kinema dhe Televizion

Diskutim mbi filmat dhe aktoret tuaj te preferuar. Historia e kinematografise, veprave filmike dhe njerezve te filmit shqiptar dhe te huaj, festivalet e filmit. Televizionet dhe Radiot.

Child Boards: Fimat shqipetare , Teatri, Komedia, Big Brother Albania

No New Posts Aktoret Shqiptare

Biografi, Informacione, Intervista nga Aktoret Shqiptare.

Child Boards: Aktoret e huaj

Arsimi Shqipetar

No New Posts Shkollat e Mesme

Gjithshka mbi shkollat e mesme,gjimnazet. Marredheniet nxenes - mesues. Serioziteti i shkollave tona. Problemet e gjimnazisteve te sotem. Veshtiresite e mesuesve me brezin e ri

No New Posts Shkollat e Larta

Shkollat e larta. Problemet dhe aftesia e nxenesve shqiptare per te arritur ne majen e dijes shqiptare.Mundesite e futjes ne shkollat e larta dhe kriteret e tyre

Shqiperia e Madhe

No New Posts Shqiperia

Ktu mund te postoni shkrime mbi shqiperine.

No New Posts Historia e Shqiperise

Historia eshte nje raport i perkoheshem qe qarkullon gradualisht, eshte shkenca e shoqerise njerezore. Te njohesh vertetesine e historise do te thote te kuptosh mitin dhe paqartesine e saj te paevitueshme.

No New Posts Qytetet e Shqiperise

Ktu mund te postoni gjithcka per qytetet e shqiperise.

Child Boards: Tirana

No New Posts Figura te Shquara

Figurat me te shquara te kombit tone ne fushen e historise, letersise, artit, humanizmit etj. Figurat me te spikatura ne periudha te ndryshme kohore te cilet jane Elita e Kombit.

No New Posts Gjuha Shqipe

Historiku i gjuhes shqipe, studime shkencore qe hedhin drite mbi origjinalitetin e gjuhes sone. Gjuha eshte gjeja e pare e percaktimit te kombesis. Luftrat kunder saj, studimet e dialekteve etj.

No New Posts Albania English

Ketu munde te postoni artikuj ne gjuhen anglese

No New Posts Kosova

Jeni te lire te postoni gjithcka mbi kosoven.

Child Boards: Qytetet Kosovare, Lajme dhe politika, Figura te shquara kosovare

No New Posts Kosovo English

Ketu munde te postoni shkrime per kosoven ne gjuhen angleze.

No New Posts Artikuj te ndryshem

Ktu munde te postoni artikuj te ndryshem mbi gjithcka.

Bota e Sportit

No New Posts Futbolli

Te gjithe tifozat mblidhen dhe shkembejne mendimet per ekipet dhe rezultatet e fundit nga futbolli

No New Posts Sporti neper Bote

Informacione mbi Sportin neper bote.

No New Posts Sportet Shqipetare

Sportet Shqipetare Cdo gje mbi Sportin shqiptare. Historia, Trofet, Rezultatet.

Tema Shoqerore

No New Posts Diskutime Shoqerore

Teme ne te cilen trajtohen problemet madhore, politika sociale qe kalon shoqeria jone, diskutime mbi varferine, racizmin, dhunen, paqen, abortin si dhe aktualitete te tjera.

No New Posts Dashuria

Art i ndjenjave, nje oqean ne nje pike loti, nje moment qe zgjat ne perjetesi. Dashuria e ben njeriun me te forte….te dobet, mediokrin….poet, eshte dielli qe na ngroh shpirtrat...

No New Posts Filozofi dhe Psikologji

Filozofia, pushton misteret me rregull dhe drejtesi, qarteson ajrin e turbullt. Psikologjia, disa nga ne kane frike nga pasojat qe vijne nqs e analizojme thellesisht veten...

No New Posts Teologjia

Teologjia eshte shkence e mendjes njerezore e aplikuar mbi Zotin…eshte nje studim sistematik dhe racional i fese dhe influencave te saj. Shfaqni opinionet tuaja dhe dashurine per Zotin.

Argetim dhe Humor

No New Posts Votime dhe Sondazhe

Shprehni preferencat tuaja, per fusha te ndryshme te jetes, ne formen e nje votimi. Komentoni voten tuaj duke i hapur rruge nje diskutimi qe do nxjerre mendimet me realiste.

No New Posts Humor - Gjeagjeza - Lojra

Ketu mund te lexoni dhe postoni pjese humoristike te luajtura nga aktoret tane te humorit si dhe Barcaleta te ndryshme nga krahinat Shqiptare dhe nga vendet e tjera.

No New Posts Turizem dhe Reportazhe

Ne kete nenforum mund te postoni reportazhe te ndryshme nga vendi yne dhe vende te ndryshme te botes. Mund te flsini edhe per vendet turistike qe keni vizituar dhe mbresat.

Mediat Elektronike Shqipetare

No New Posts Shtypi

Gjithshka per shtypin Shqiptar. Komente, informacione.

No New Posts Radio & Televizione

Radiot & Televizionet Shqipetare. Diskutoni ketu cdo gje mbi keto subjekte.

Kuzhina

No New Posts Kuzhina Shqiptare

Kuzhina shqiptare. Gjelle, receta gatimesh. Embelsira. Keshilla dhe publikime librash gatimi.

No New Posts Kuzhina e Huaj

Ne kete forum mund te tregoni receta gatimi te huaja te futura tashme edhe ne guzhinen shqiptare.

Informatika, Kompjuteri, Interneti.

No New Posts Probleme me kompiuterin ?

Per cdo lloj problemi qe keni me kompiuterin tuaj, ketu gjeni zgjidhje.

Child Boards: Ruters, Switches

No New Posts Windows

Jeni te lire ketu te postoni probleme dhe zgjidhje problemesh me windows!

No New Posts Linox

Jeni te lire ketu te postoni probleme dhe zgjidhje problemesh me Linox!

No New Posts Apple Mac

Jeni te lire ketu te postoni probleme dhe zgjidhje problemesh me Apple mac!

No New Posts Cfare dini per SKYPE dhe MSN?

Cfare dini per SKYPE dhe MSN? Postoni ketu te gjitha problemet dhe zgjithjet mbi kta 2 prograne te medha.

No New Posts Telefoni ne Internet ose Voice Over IP (VoIP).

Cfare dini per te?Ndjeje veten te lire te postosh pyetje, komente dhe sugjerime per Voice Over IP (VoIP).

No New Posts Bota e madhe e Internetit

Informacion mbi Internetin.

No New Posts Web Design & Developement

Per te gjithe te interesuarit e ndertimit te nje website (faqe ne internet qe nga bazat e deri ne faqet me profesionale) e deri ne mirembajtjen dhe zhvillimin sistematik te tij.

Child Boards: Joomla Script, Simple machines Script

Forume Te Lira

No New Posts Ekonomia Shqipetare

Cdo gje mbi Ekonomine Shqipetare dhe ne pergjithesi.

No New Posts Politika

Ketu jeni te lire te shprehni opinionet tuaja mbi Politiken shqiptare.

No New Posts Besimi Fetar

Besimi fetar. Fuqia e botes shpirterore tek njeriu. ZOTI dhe rruga jone drejt tij. Behu edhe ti Besimtar, mos ngurro. Kurre nuk eshte vone per tu kthyer ne rrugen e zotit

No New Posts Sociale

Ky eshte nje forum qe do te perfshije tema sociale dhe shume tema te fushave te tjera qe nuk jane paraqitur ne forumet e tjera. Ndjehuni te lire te hapni tema te te gjitha llojeve.

Informacione

No New Posts Lajmerime dhe Njoftime

Ketu jeni te lire te beni Lajmerime dhe Njoftime nga me te ndryshmet per cdo aspekt te jetes.

No New Posts Pyetje rreth merbraha.com

Ketu mund te postoni pyetje dhe sygjerime per forumin dhe faqen tone.

  • No New Posts
  • Redirect Board
Forum Stats

590 Posts in 258 Topics by 86 Members. Latest Member: meriman
Latest Post: "Fjalet e nje Prindi nda..." ( May 25, 2011, 04:37:54 PM )
View the most recent posts on the forum.
[More Stats]

Users Online

5 Guests, 0 Users

Most Online Today: 6. Most Online Ever: 73 (February 24, 2010, 09:08:04 PM)