Author Topic: MERBRAHA???  (Read 1180 times)

lucy

 • Newbie
 • *
 • Posts: 4
  • View Profile
  • Email
MERBRAHA???
« on: March 07, 2008, 03:18:59 pm »
JAM SHUME KURIOZE TE DI KUSH E KA KRIJUAR KTE SIT, SHUUUUUUUUUUUUUUUUM TE LEZETSHEM, NE CA QYTETI DHE CA KUPTIMI KA MERBRAHA. KERKOJ NDJESE QE JAM KAQ E PAINFORMUAR, POR BESOJ ME MIRE TE PYES SE TE NGELEM "INJORANTE" :)           JU BEJ URIMET DHE KOMPLIMENTAT E MIA

merbraha

 • Administrator
 • Newbie
 • *****
 • Posts: 42
  • View Profile
  • Email
Re: MERBRAHA???
« Reply #1 on: March 30, 2008, 11:10:24 am »
Lucy pershendetje websita eshte hapur qe ne vitin 2005 ishte shume e vogel atehere por po riitet cdo dite me ndimen tuaj dhe shume te tjereve.

Une quhem Meriman Braha Jame me origjine nga Kukesi familja ime jeton ne tirane por vete jetoj ne Londer  dhe emri  i websites  rrjedh nga emri im, ishte thjeshte nje ide qe nisi si gje e vogel por u be e madhe dhe realitet.

Merbraha Forum

Re: MERBRAHA???
« Reply #1 on: March 30, 2008, 11:10:24 am »