Lufta dhe Muzika

LUFTA DHE MUZIKAUdhëtim në kritikën muzikore shqiptare të viteve 1939-1944nga Dr. Eno Koço Ky shkrim trajton…

error

Nese e pelqyet ket artikull? Ju lutemi përhapni fjalën :)

Follow by Email
YouTube
YouTube