Elsa Lila

Surprizat më të afërta të Elsa Lilës Një album i ri dhe klipi i këngës…

Armend Rexhepagiq

Rexhepagiq: Stacioni tjeter eshte Tirana Artisti kosovar, Armend Rexhepagiq, tregon jeten e tij ne Prishtine….

Bleona Qereti

Diten kur e takuam, ne nje prej lokaleve prane stadiumit "Qemal Stafa", nuk ishte e…

Rozana Radi

Rozana Radi: Ç’do të thotë të jesh vetëm Ardhja e ditëve të nxehta të verës…

Stine

Ja çfarë mund të bëjë Stine për 11 minuta?!… -Çfarë do të thotë të krijosh…

Ardit Gjebrea

Ne keto kohe, kur ekranet televizive do te pushtoheshin perseri nga vajzat bukuroshe, apo thene…

West Side Family

WEST SIDE FAMILY Do krijojmë parti politike Kanë kuptuar se ta ndryshosh botën me muzikë…

Elvana Gjata

Nese synon te beje dicka, ajo di te gjeje rrugen dhe menyren e duhur. Ka…

error

Nese e pelqyet ket artikull? Ju lutemi përhapni fjalën :)

Follow by Email
YouTube
YouTube