Horoskopi për 2007

Horoskopi për 2007 Dashi 2007 për shenjën e dashit parashikon një fillim të mbarë me qetësi dhe maturi. Në sektorin e...

Ethnic origins

Some scholars consider that Albanians are direct descendants of an Illyrian tribe that was named "Albanoi," which was located in...

Kampionati Shqiptar – 2005-06

Kategoria Superiore-Premier League(Level 1)(start: August 27th, 2005; finished: May 13th, 2006)No. ClubP W D L A P Pts 1ELBASANI36211055022732Sportklub Tiranë36171185433623Dinamo...

Elita 5 Vidio

Elita 5 - Faleminderit Elita 5 - Live  Elita 5 - Bardh e zi Elita 5 dhe Adelina - Moj e majra  

Pune ne uk

 Deshironi qe te punoni ne angli ja kemi postuar ketu ca url qe do ju ndimojne qe te gjeni pune...

error

Nese e pelqyet ket artikull? Ju lutemi përhapni fjalën :)

Follow by Email
YouTube
YouTube