Armend Rexhepagiq

Rexhepagiq: Stacioni tjeter eshte Tirana Artisti kosovar, Armend Rexhepagiq, tregon jeten e tij ne Prishtine. Projektet, garderoben, dashurite dhe miqesite...

Bleona Qereti

Diten kur e takuam, ne nje prej lokaleve prane stadiumit "Qemal Stafa", nuk ishte e krehur apo e kapardisur mbi...

Rozana Radi

Rozana Radi: Ç’do të thotë të jesh vetëm Ardhja e ditëve të nxehta të verës ka bërë që t’i fillojë...

Stine

Ja çfarë mund të bëjë Stine për 11 minuta?!… -Çfarë do të thotë të krijosh muzikë për ju?-Të krijosh muzikë...

Ardit Gjebrea

Ne keto kohe, kur ekranet televizive do te pushtoheshin perseri nga vajzat bukuroshe, apo thene ndryshe nga misset ("Miss Shqiperia"...

West Side Family

WEST SIDE FAMILY Do krijojmë parti politike Kanë kuptuar se ta ndryshosh botën me muzikë është më e vështirë sesa...

Elvana Gjata

Nese synon te beje dicka, ajo di te gjeje rrugen dhe menyren e duhur. Ka qelluar gjithnje ne shenje. Si?...

Sinan Hoxha

Këngëtari i muzikës popullore Sinan Hoxha tashmë një ndër këngëtarët më të preferuar  nga të gjithë  brezat në Shqipëri, rrëfen...

error

Nese e pelqyet ket artikull? Ju lutemi përhapni fjalën :)

Follow by Email
YouTube
YouTube