West Side Family

WEST SIDE FAMILY Do krijojmë parti politike Kanë kuptuar se ta ndryshosh botën me muzikë është më e vështirë sesa...

Elvana Gjata

Nese synon te beje dicka, ajo di te gjeje rrugen dhe menyren e duhur. Ka qelluar gjithnje ne shenje. Si?...

Sinan Hoxha

Këngëtari i muzikës popullore Sinan Hoxha tashmë një ndër këngëtarët më të preferuar  nga të gjithë  brezat në Shqipëri, rrëfen...

Horoskopi për 2007

Horoskopi për 2007 Dashi 2007 për shenjën e dashit parashikon një fillim të mbarë me qetësi dhe maturi. Në sektorin e...

Ethnic origins

Some scholars consider that Albanians are direct descendants of an Illyrian tribe that was named "Albanoi," which was located in...

Kampionati Shqiptar – 2005-06

Kategoria Superiore-Premier League(Level 1)(start: August 27th, 2005; finished: May 13th, 2006)No. ClubP W D L A P Pts 1ELBASANI36211055022732Sportklub Tiranë36171185433623Dinamo...

error

Nese e pelqyet ket artikull? Ju lutemi përhapni fjalën :)

Follow by Email
YouTube
YouTube